Hakkımızda

Home Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

BULUT CNC MAKİNA birikmiş tecrübeleriyle sektöre dinamizm katmak amacıyla kurulmuş olup, istenilen malzemelerden talaşlı imalat ile teknik parça üretimi yapmaktadır. BULUT CNC MAKİNA olarak endüstriler için projeye bağlı kalarak talaşlı imalat hizmeti veriyoruz. Yumuşak çelikler, paslanmaz çelikler, takım çelikleri, yüksek hız çelikleri, alüminyum, bakır, pirinç, bronz, titanyum, plastikler, sert plastik ve diğer özel malzemeleri işliyoruz ve projelerinizi hayata geçiriyoruz. Hizmet verebileceğimiz sektörlerin başında; makine, elektrik-elektronik, otomotiv, havacılık, denizcilik, mobilya, özel projeler vb. sektörler gelmektedir. En iyi kalite ve hizmet anlayışı ile sizlerleyiz. Projelerinizi siz müşterilerimizin isteklerine odaklı biçimde güvenirlilik, en iyi fiyat ve zamanında teslimat esaslarına bağlı kalarak en hızlı şekilde hayata geçiriyoruz. Kaizen felsefesiyle daima ileriyi ve en iyiyi ilke olarak belirledik ve sürekli iyileştirme ifadesini şirket politikamız haline getirdik. Talaşlı imalat sektöründe hizmet eden firmamız siz müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem vermektedir.

VİZYONUMUZ

Talaşlı imalat gerçekleştiren firmamızı bu alanda tanınır, güvenilir ve büyük firmalar arasında yer almasını sağlamak edindiğimiz vizyondur. Bunun için temel aldığımız ilkeler;

  • Müşteri memnuniyeti ilkesi (Kalite-En İyi Fiyat-Zamanında Teslimat)
  • Kaizen (Sürekli iyileştirme yapmak) ilkesi
  • En iyisi ve vazgeçilmez olma ilkesi
  • Güvenilir ve dürüst olma ilkesi
  • Çözüm ortağı olma ilkesi

MİSYONUMUZ

Türkiye makina sektörüne hizmet veren genç bir kuruluş olarak misyonumuz, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemek ve zamanında üretim gerçekleştirmek . Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip etmek.

Sahip Olduğumuz Belgeler

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Türkiye'nin öncü katma değerli teknoloji dağıtıcısı Penta Teknoloji, sunduğu ürün/hizmetlerin tüm aşamalarında sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunarak, sürekli iyileştirmelerle bu ortamı daha güvenli hale getirmeyi ve oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi hedefleyerek, işyerimize gelen tüm çalışanlar ve misafirlere İSG Yönetim Sistemi kapsamında sağlıklı ve güvenli koşullar sağlamayı amaçlar. İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) mevzuatı ve ISO 45001 İSG Standart şartlarına uygun olarak kurduğumuz İSG Yönetim Sistemimizin, tüm çalışanlarımızla iş birliği içinde eksiksiz şekilde uygulanması, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirmesini sağlayarak bu sertifikamızı aldık.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.